فهرست مطالب

خرید و فروش عمده پسته عباسعلی

 

هر وقت صحبت از آجیل به میان می‌آید، اولین مغزی که به ذهنتان متبادر می‌شود چیست؟ درست است: پسته. قطعا، آجیل بدون پسته، آجیل اصیل ایرانی محسوب نمی‌شود. اما می‌دانید چرا؟ ایران یکی از قطب‌های اصلی تولید و صادرات پسته‌ی دنیاست، و حرف اصلی پسته صادراتی ایران را رفسنجان و دامغان می‌زنند. پسته‌ی عباسعلی یکی از مرغوب‌ترین پسته های صادراتی ایران از خاستگاه دامغان است. این گونه پسته، کشیده و سفید است و چون از میزان چربی بالا و شیرینی مناسبی برخوردار است خریداران خاص خود را دارد.

این پسته‌‌ها که از خانواده‌ی پسته احمد آقایی هستند، از پسته‌های اکبری کوچک تر و از پسته‌های فندقی بزرگ‌ترند. از پسته های جهانی عباسعلی غافل نشوید، زیرا خندان ترین پسته‌ی ایران که وقتی با نمک تفت می خورند، شما را نیز مانند خودشان خندان می‌کنند، همین پسته‌های عباسعلی دامغانی هستند. عباسعلی‌های دامغانی ، جهانی را خندان می کنند!

 

خرید و فروش عمده پسته در انواع مختلف در وبسایت نیازمندی های پسته نئوفارم

 

خرید عمده پسته عباسعلی

شما آجیل فروش محله‌ای کوچک هستید یا حرف اول آجیلی شهرتان را شما می‌زنید؟ اگر شغل شما هم مانند ما، سروکار داشتن با پسته‌های خندان است، پس قطعا به خوبی می دانید که پسته‌ باید خندان باشد و شور شده یا زعفرانیش مشتری بیشتری را به سمت محل کار شما خواهد کشاند. به خوبی می‌دانید که پسته اگر مرغوب نباشد، یک جای کارتان می لنگد و کسی به شما سر نخواهد زد!

 

خرید و فروش پسته عباسعلی

تخصص شما آجیل است؟ یا تازه می‌خواهید این شغل را شروع کنید؟ چقدر از ویژگی های یک پسته خوب اطلاع دارید؟ آیا به خوبی می‌دانید که یک پسته مرغوب چه خصوصیاتی دارد؟ همانطور که خواندید پسته‌های عباسعلی، پسته ای ایرانی-دامغانی هستند که جزو مرغوب ترین پسته‌های صادراتی ایران محسوب می‌شوند. اما همیشه نمی توانید این پسته‌های خندان را با قیمتی مناسب و به طور عمده بیابید. فروش عمده ی پسته‌های عباسعلی، تخصص هر کسی نیست. در نیازمندی های نئوفارم می توانید خرید و فروش پسته عباسعلی را به راحتی با ثبت آگهی انجام دهید .

 

خرید پسته عباسعلی

عمده فروشی این محصول حیطه‌ی کاری ماست و می‌توانیم به هر میزان که بخواهید، چه در حجم کم – برای آجیل فروشی کوچکتان- چه در حجم های بالا-اگر صادرکننده هستید- پسته‌های شما را تامین نماییم. کافیست نگاهی به آگهی های فروش پسته انداخته و با فروشندگان پسته تماس بگیرید .

 

فروش عمده پسته عباسعلی

اگر شما نیز مانند خیلی از هموطنان ما باغ های مرغوب پسته‌ی صادراتی عباسعلی دارید، به خوبی می دانید که پیدا کردن مشتری مناسبی که پسته‌هایتان را یکجا و با قیمت مناسب از شما بخرد، کار ساده ای نیست! حتما تا به حال مشتری‌هایی داشته اید که تلاششان سود کردن خودشان، و متضرر شدن شما بوده است! شاید بعضی مواقع نیز برایتان پیش آمده باشد که از فروش محصولاتتان با قیمت نامناسب بسیار پشیمان شده‌اید!

در عصر امروز بهترین ابزار جهت تبلیغات و فروش ( به خصوص پسته ) استفاده از اینترنت می باشد و چه بهتر که فروش عمده پسته عباسعلی خود را از طریق ثبت آگهی در نیازمندی های پسته نئوفارم انجام دهید .

 

فروش پسته عباسعلی

در نئوفارم مشتری‌ها معمولا دست به نقد و منصفی هستند که پسته‌های مرغوب عباسعلی را از دیگر پسته‌های نامرغوب به خوبی تشخیص می دهند و می‌توانند همه‌ی محصولات شما را یکجا، و با قیمتی از شما بخرند که سالها بعد وقتی یاد این معامله می‌افتید، باز هم مانند پسته های باغتان، لبتان به خنده باز شود. به دنبال کسی باشید که خرید عمده‌ی پسته‌ی عباسعلی کار اصلی آنها باشد.

برای ما فرقی ندارد که باغ شما کوچک است، یا هکتار هکتار زمین کشت پسته داشته باشید، آنچه برای ما مهم است، کیفیت محصولی است که قرار است ما را سر میز معامله بنشاند! اگر به فکر سود خوب برای دسترنج زحمتتان هستید، درنگ نکنید! و همین حالا آگهی فروش پسته خود را در نیازمندی های نئوفارم قرار دهید .

 

قیمت عمده پسته عباسعلی

شما چه آجیل فروشی خرده پا هستید، یا صادرکننده‌ای که مشتری های فرامرزی دارند، اگر باغ‌تان کفاف خانواده‌ی خودتان را فقط می‌دهد، یا زمین‌های وسیعی دارید که تا چشم کار می‌کند سراسر پسته ی عباسعلی خندان است، حتما به فکر خرید یا فروش عمده ی پسته ی عباسعلی نیز افتاده اید!

اگر تا به حال، نمی دانستید کجا باید بروید یا به چه کسی باید اعتماد کنید، اگر نمی دانستید از کچا می‌توانید محصولی تهیه کنید که حرف اول پسته‌ی ایران را بزند، اگر به دنبال خرید عمده ی پسته‌ی عباسعلی بوده اید، اما همیشه نگران نتیجه بوده‌اید، محل مناسبی را یافته اید، هرگز پشیمان نمی شوید!

اما اگر باغداری هستید که نمی‌دانید محصول بینظیر خود را به دست چه کسی بسپارید، اگر نگران این هستید که یکسال زحماتتان یکجا هدر برود و چیزی جز اندوه نصیبتان نشود، و از همه مهم‌تر، اگر ادعا می کنید که محصولاتتان مرغوب‌ترین نوع پسته‌ی خندان عباسعلی است، شک نکنید که در نئوفارم با ثبت آگهی پسته عباسعلی خود ، مشتریان خوبی به سراغ شما خواهند آمد !

 

خرید بی واسطه پسته عباسعلی

پس جهت خرید بی واسطه پسته عباسعلی کافیست به آگهی های پسته نئوفارم سر بزنید و اگر می خواهید فروشی بدون واسطه داشته باشید نیز آگهی محصول خود را در نئوفارم ثبت کنید .

 

آخرین آگهی های پسته

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *